Мінімалізм в тренді. Маленькі вази

Мінімалізм в тренді

Сьогодні ми розповімо про маленькі вази і чому їх доречно використовувати в сучасному інтер’єрі.

В усьому світі прагнуть до простоти форм та кольорів. Тому білий колір стін є актуальним, про це ми детальніше розповімо наступного разу. А сьогодні ми поговоримо про таку дрібничку в інтер’єрі як ваза. Головна їхня функція абсолютно практична – в них ставлять квіти. Але окрім того, ваза може стати чудовим доповненням інтер’єру.

Маленькі вази ідеальні для однієї або декількох квіточок чи гілочок. Якщо у вас невелика квартира із сучасним інтер’єром і ви не любите великі квіткові композиції та букети, то саме вази невеликого розміру із звуженням до верху стануть помічниками в простому та оригінальному оформленні простору квартири.

Norihiko Terayama Exhibition at Mjolk by kitka.ca, via Flickr

Зараз час цвітіння вишні, а на підході яблуні і груші. Їхні квітучі гілочки наповнять ваш дім медовим ароматом та стануть окрасою будь-якої кімнати вашого дому. Якщо вам пощастило жити в квітковому раю передмістя, то саме час прикрашати дім квітами!

home | Tumblr            Raindrops and Roses

І трішки історії. Справжні майстри мінімалістичних композицій – японці, які століттями відточували майстерність у мистецтві аранжування квітів – ікебані. Але назва ікебани змінювалася в різні епохи, залежно від назви стилю аранжування. Так, у середньовіччі оселю прикрашали квітами без підставок і ваз, тому в цей час ікебана була відома як татехана (立花, «виставлені квіти»). У 17 столітті, з поширенням моди на все китайське, назву змінили на китайський лад — рікка (立花, «виставлені квіти»). Водночас, з розвитком чайної церемонії з’явився «чайний стиль» аранжування квітів під назвою хана (квітка), від якого походила інша назва ікебани — о-хана (御花). З 18 століття японці почали прикрашати домівки квітами, виставляючи їх у вазах, у манері наґеірехана (抛入花). Від неї зародився новий стиль аранжування ікебана — «живі квіти», букет в якому символізував єдність: Неба, Землі і Людини (三才).

WRITEONTHESAND            "Simplistic & Alluring" by Toshiro Kawase

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.